- Număr anunț
- DA20986353
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
- Furnizor / câștigător
- DUNA REX SRL (CUI RO14141794)
- Cod CPV
- 39531310-9 · Dale de mocheta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,21 RON
- Valoare finală
- 25,21 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 10:00
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.