- Număr anunț
- DA20975891
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
- Furnizor / câștigător
- FLEXFEED SRL (CUI RO30091698)
- Cod CPV
- 15413100-7 · Srot (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.250 RON
- Valoare atribuită
- 91.250 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 16:29
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
91.250 RON
din 91.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro