Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare/Administrare Router tip CLI abonamnt lunar
- Număr anunț
- DA20989848
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
- Furnizor / câștigător
- PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI RO15234786)
- Cod CPV
- 50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 11:49
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro