Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET ASPIRATIE / DRENAJ CU MANER TIP YANKAUER, CU MARCAJ CE, Lungime tub 3,6m (360cm)
- Număr anunț
- DA20794000
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83,80 RON
- Valoare atribuită
- 83,80 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 12:33
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83,80 RON
din 83,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro