Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mat. pt montaj mob. urban,mont. garduturi,alte activ.SIE, conf. com.;Mat. pt.mont. si fixare mob.urb
- Număr anunț
- DA20791033
- Autoritate contractantă
- Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
- Furnizor / câștigător
- BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,86 RON
- Valoare atribuită
- 162,86 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 10:17
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162,86 RON
din 162,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro