Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nisip sort 0-4 24257 .15.03
- Număr anunț
- DA20789090
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 14212210-5 · Amestec de nisip si pietris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.716 RON
- Valoare atribuită
- 1.716 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 08:41
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.716 RON
din 1.716 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro