Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AD 135 Acumulator auto 12V 70Ah
- Număr anunț
- DA20771821
- Autoritate contractantă
- Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,95 RON
- Valoare atribuită
- 192,95 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 11:22
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,95 RON
din 192,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro