Acasă · Licitații
· Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Anvelopa 16.9-24,14pl
- Număr anunț
- DA20768421
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI RO6629710)
- Cod CPV
- 34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.260,50 RON
- Valoare finală
- 3.260,50 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 08:44
- Data finalizării
- 06.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.