Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,3% sub estimat
MeterSeal / Safelock
- Număr anunț
- DA20778643
- Autoritate contractantă
- APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
- Furnizor / câștigător
- ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 08:43
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 07:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.240 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.