Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet organe ansamblare si feronerie

Număr anunț
DA20772675
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA BEM JOZSEF LEMNIA (CUI 13653087)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI RO15509305)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,67 RON
Valoare atribuită
366,67 RON
Data publicării
04.07.2018 12:01
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,67 RON

din 366,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.