Ofertă refuzată
Cumpărare directă
31523000-8 Indicatoare si placute luminoase (
- Număr anunț
- DA20770813
- Autoritate contractantă
- Comuna Creteni (CUI 2573870)
- Furnizor / câștigător
- DIDI BUD CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35058714)
- Cod CPV
- 31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare finală
- 4.500 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 10:39
- Data finalizării
- 06.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.