Atribuită Cumpărare directă

Desktop PC Dell Vostro 3910 mt, Intel Core i7-12700 12 C / 20 T, 2.1 GHz

Număr anunț
DA35200015
Autoritate contractantă
COMUNA SAPATA (primaria comunei sapata) (CUI 5050565)
Furnizor / câștigător
ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI 14332522)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.850 RON
Data publicării
06.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.850 RON