Ofertă acceptată Cumpărare directă

DROJDIE PAKMAYA

Număr anunț
DA20785690
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15898000-9 · Drojdie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,56 RON
Valoare atribuită
2,56 RON
Data publicării
05.07.2018 14:11
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,56 RON

din 2,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.