Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE NECESARE ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
DA20792116
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.252,06 RON
Valoare atribuită
1.252,06 RON
Data publicării
06.07.2018 11:00
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.252,06 RON

din 1.252,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.