Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Garnituri pentru trocar de 11 mm
- Număr anunț
- DA20791332
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 304 RON
- Valoare atribuită
- 304 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 10:29
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
304 RON
din 304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro