Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMORY STICK USB 64 GB

Număr anunț
DA20789764
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG.JIU (CUI 4666258)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,28 RON
Valoare atribuită
193,28 RON
Data publicării
06.07.2018 09:16
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,28 RON

din 193,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.