Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tors uman dual sex -H=87 cm -partea de baza- 3B Scientific
- Număr anunț
- DA20786978
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 3520059)
- Furnizor / câștigător
- TAMINEA SYSTEMS SRL (CUI RO33133887)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.855,46 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 15:08
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.855,46 RON
din 1.855,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro