Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componente detasabile pentru Tors uman dual sex -H=87 cm - 24 buc

Număr anunț
DA20786942
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 3520059)
Furnizor / câștigător
TAMINEA SYSTEMS SRL (CUI RO33133887)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.663,86 RON
Valoare atribuită
1.663,86 RON
Data publicării
05.07.2018 15:06
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.663,86 RON

din 1.663,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.