Ofertă acceptată
Cumpărare directă
piese motocositoare Husqvarna
- Număr anunț
- DA20785245
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- IOSKANIR S.R.L. (CUI RO27750462)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,36 RON
- Valoare atribuită
- 403,36 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 13:53
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 07:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,36 RON
din 403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro