Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 99,9% sub estimat
Servicii inchiriere autobasculanta 7.5 t, cu sofer.
- Număr anunț
- DA20785616
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- CHIRA ALEXANDRU FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28507365)
- Cod CPV
- 60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON 99,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 14:07
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 50.000 RON estimat
99,9%
Adjudecat la 0,1% din estimat · economie 49.940 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.