Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stent Renal

Număr anunț
DA20784234
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
EXIMROM BIOCARD S.R.L. (CUI RO10777846)
Cod CPV
33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.960 RON
Valoare atribuită
8.960 RON
Data publicării
05.07.2018 13:09
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.960 RON

din 8.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.