Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licență perpetuă software FT-IR-Spectrum Teo Perkin Elmer (spectrometrie în infraroșu)

Număr anunț
DA20784197
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.325 RON
Valoare atribuită
19.325 RON
Data publicării
05.07.2018 13:07
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.325 RON

din 19.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.