Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rechizite RTC

Număr anunț
DA20791955
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL "SFANTUL ANDREI (CUI 16137951)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794,78 RON
Valoare finală
868,53 RON
Data publicării
06.07.2018 10:55
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.