Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila autotusanta(suport si placuta text) Dimensiune amprenta 22/58mm 1buc x68,91lei/buc

Număr anunț
DA20791921
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
Furnizor / câștigător
INTMARK GROUP SRL (CUI RO14421239)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68,91 RON
Valoare atribuită
68,91 RON
Data publicării
06.07.2018 10:53
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68,91 RON

din 68,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.