Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite + Drapele + materiale curatenie

Număr anunț
DA20788328
Autoritate contractantă
Comuna Catina (Primaria comunei Catina) (CUI 4055785)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.169,17 RON
Valoare atribuită
2.169,17 RON
Data publicării
05.07.2018 19:26
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 17:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.169,17 RON

din 2.169,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.