Ofertă acceptată Cumpărare directă

30197000-6 Articole marunte de birou (Rev.2)

Număr anunț
DA20783587
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VASILE LUCACIU LUCACENI, STR. AVRAM IANCU NR. 66, JUD. SATU MARE (CUI 29250501)
Furnizor / câștigător
TIMACO SRL (CUI RO2385558)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,79 RON
Valoare atribuită
692,79 RON
Data publicării
05.07.2018 12:39
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,79 RON

din 692,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.