Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Nunc EasYFlask 25cm2.Nunclon Delta.Sterile
- Număr anunț
- DA20779786
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 19521200-6 · Placi din polistiren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.120 RON
- Valoare finală
- 9.120 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 09:44
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.