Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificator bancnote
- Număr anunț
- DA20776849
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,45 RON
- Valoare atribuită
- 373,45 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 15:15
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
373,45 RON
din 373,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro