Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,8% sub estimat

1. Componente electronice, conform descriere

Număr anunț
DA20785672
Autoritate contractantă
R10102377 CET GOVORA S.A
Furnizor / câștigător
FANADY IMPEX SRL (CUI RO6678968)
Cod CPV
31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.400 RON
Valoare atribuită
20.440 RON 8,8% sub estimat
Data publicării
05.07.2018 14:10
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.440 RON

din 22.400 RON estimat 8,8%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 1.960 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.