Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INCARCARE / VERIFICARE /REPARARE/ STINGATOARE TIP P6p

Număr anunț
DA20785112
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PAMFIL SEICARU (CUI 4364454)
Furnizor / câștigător
BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
Cod CPV
24951220-3 · Produse extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.086 RON
Valoare atribuită
1.086 RON
Data publicării
05.07.2018 13:47
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086 RON

din 1.086 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.