Ofertă refuzată Cumpărare directă

Asternere cu autogreder a materialelor de intretinere pietroase, inclusiv cilindrarea

Număr anunț
DA20783182
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGU SECUIESC (CUI 4201813)
Furnizor / câștigător
WONDERLAND SRL (CUI RO24320614)
Cod CPV
45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.636,03 RON
Valoare finală
12.636,03 RON
Data publicării
05.07.2018 12:20
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.