Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mops Suedez ETP / L[mm]: 320; d[inch]: 1
- Număr anunț
- DA20769819
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- CLASS VENTILATION SRL (CUI RO28182271)
- Cod CPV
- 44512200-4 · Clesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,36 RON
- Valoare atribuită
- 181,36 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 09:53
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,36 RON
din 181,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro