Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale reparatii
- Număr anunț
- DA20787003
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
- Furnizor / câștigător
- BOŞCA F. AMALIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26040114)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.155 RON
- Valoare atribuită
- 2.155 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 15:09
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.155 RON
din 2.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro