Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA20792567
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BRAILA (CUI 4205440)
Furnizor / câștigător
IOELMA PROD SRL (CUI RO26166741)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.978,64 RON
Valoare atribuită
2.978,64 RON
Data publicării
06.07.2018 11:21
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.978,64 RON

din 2.978,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.