Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AUTOCOLANT PRINTAT 2,15*0,3M POLICROMIE
- Număr anunț
- DA20792158
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- QUICK PRINT SRL (CUI RO37625076)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 11:01
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro