Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casuta de joaca Magic Vila Verde

Număr anunț
DA20788164
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Toma Bratianu (CUI 29356899)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927,62 RON
Valoare atribuită
927,62 RON
Data publicării
05.07.2018 17:11
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 17:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

927,62 RON

din 927,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.