Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
ARTICOLE DE BIROTICA
- Număr anunț
- DA20788123
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADAM MULLER GUTTENBRUNN ZABRANI (CUI 29049967)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238,70 RON
- Valoare atribuită
- 238,50 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 16:53
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 17:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238,50 RON
din 238,70 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.