Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare DALI/studiu de fezabilitate „MODENIZARE DJ 684 RUSCHTA–VOISLOVA-LIMITA JUDET TIMIS,

Număr anunț
DA20787674
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE DRUMURI JUDETENE CARAS SEVERIN (CUI 16739523)
Furnizor / câștigător
MANU CONSULTING SRL (CUI 18662060)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.200 RON
Valoare atribuită
51.200 RON
Data publicării
05.07.2018 15:46
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.200 RON

din 51.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.