Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRIMARIA DABULENI 2

Număr anunț
DA20786490
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
HORTITOM SRL (CUI RO15133617)
Cod CPV
42924300-2 · Echipament de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.304 RON
Valoare atribuită
4.304 RON
Data publicării
05.07.2018 14:45
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.304 RON

din 4.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.