Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIVEX PARCHET

Număr anunț
DA20784773
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU (CUI 12814797)
Furnizor / câștigător
SILMA ANDRE SRL (CUI RO34661090)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,60 RON
Valoare atribuită
181,60 RON
Data publicării
05.07.2018 13:33
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,60 RON

din 181,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.