Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIMUL RAZBOI MONDIAL INTRE REALITATE SI FICTIUNE

Număr anunț
DA20792447
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.N.ROMAN CONSTANTA (CUI 4700937)
Furnizor / câștigător
DIDACTICA PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO16105305)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,34 RON
Valoare atribuită
133,34 RON
Data publicării
06.07.2018 11:15
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,34 RON

din 133,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.