Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII GENERALE SI DE RENOVARE

Număr anunț
DA20790698
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOPLICENI (CUI 28165998)
Furnizor / câștigător
OANCEA RELU-CĂTĂLIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36610085)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.418 RON
Valoare atribuită
25.418 RON
Data publicării
06.07.2018 10:00
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.418 RON

din 25.418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.