Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit ventil otel abur tip RIV cu flanse DN 50 si garniturile aferente
- Număr anunț
- DA20788854
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- ADA TRUST EXIM SRL (CUI RO15792820)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.348,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.348,25 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 08:24
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.348,25 RON
din 2.348,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro