Ofertă acceptată Cumpărare directă

44423000-1 Diverse articole (Rev.2)

Număr anunț
DA20786340
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC URZICENI (CUI 11632770)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,03 RON
Valoare atribuită
584,03 RON
Data publicării
05.07.2018 14:39
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,03 RON

din 584,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.