Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet produse intretinere
- Număr anunț
- DA20786062
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU (CUI 29513241)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.858,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.858,91 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 14:27
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.858,91 RON
din 2.858,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro