Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO UM 01357 BUCURESTI CF. COMANDA A1/379
- Număr anunț
- DA20774507
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,32 RON
- Valoare atribuită
- 798,32 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 13:27
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798,32 RON
din 798,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro