Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de traducere din limba romana in limba engleza

Număr anunț
DA20768595
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
GHENTULESCU V. RALUCA MIHAELA - TRADUCATOR (CUI 19897196)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
04.07.2018 08:55
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.