Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare cladire administrativa

Număr anunț
DA20765381
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
SERVICII DE GOSPODARIE URBANĂ SRL (CUI 38130539)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378.000 RON
Valoare atribuită
388.056,48 RON
Data publicării
03.07.2018 14:16
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388.056,48 RON

din 378.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.