Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD Patriot Burst, 120GB

Număr anunț
DA20785969
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
Furnizor / câștigător
PROPC S.R.L. (CUI RO13226450)
Cod CPV
30212000-8 · Hardware pentru minicomputere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,53 RON
Valoare atribuită
196,53 RON
Data publicării
05.07.2018 14:23
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,53 RON

din 196,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.