Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta MFC Brother MFC L5700DN
- Număr anunț
- DA20785712
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Asistenta Sociala Cugir (CUI 15648249)
- Furnizor / câștigător
- TERAINFO SRL (CUI RO16527016)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.773,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.773,10 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 14:11
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.773,10 RON
din 2.773,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro